Kalendarz Adwentowy Citi Specials potrwa do 24 grudnia. Posiadacze kart debetowych i kredytowych Citi Handlowy mogą w nim znaleźć codziennie od początku grudnia 24 wyjątkowe oferty zniżek na inspiracje na świąteczne prezenty.

Warto sprawdzić: Pomysły na prezenty świąteczne pod choinkę

Partnerzy programu Citi Specials zaoferują klientom banku Citi Handlowy świąteczne rabaty, które będą widoczne po odsłonięciu ikonki z bieżącą datą. Każda z ofert będzie miała indywidualny czas trwania.

Warto codziennie sprawdzać kalendarz – nowe rabaty pojawiają się każdego dnia. Każdy klient może skorzystać z rabatów, po prostu płacąc kartą Citi i korzystając z dedykowanego kodu zniżkowego. Rabaty i okazję do 50 proc. pozwolą zaoszczędzić na świątecznych zakupach i przygotować prezenty dla całej rodziny. W tym roku w Kalendarzu Adwentowym znajdziecie rabaty na zakupy w DUKA, Sephora, Clinique, Answear.com, Estee Lauder, Swiss, Prezent Marzeń i wiele innych.

Większość rabatów jest ważna przez cały przedświąteczny (np. nadal można skorzystać z rabatu z 1.12 w Sephorze), ale są też krócej trwające okazje, „perełki”, z których można korzystać np. przez kilka dni. Żeby sprawdzić wszystkie okazje, zapraszamy do odwiedzenia kalendarza.