W banku Citi Handlowy nawet 2500 zł na powitanie

Nie masz konta w banku Citi Handlowy? Sprawdź jak możesz otrzymać nawet 2500 zł na powitanie.
Nie masz konta w banku Citi Handlowy? Sprawdź jak możesz otrzymać nawet 2500 zł na powitanie.
Adobe Stock

Bank Handlowy w Warszawie ruszył z promocyjną ofertą dla nowych klientów Citigold „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce – oferta wiosenna”. Można dostać w dosyć prosty sposób 1500 zł, a spełniając jeden z dodatkowych warunków premia z banku powiększy się o dodatkowy 1000 zł.

Aby otrzymać wspomnianą kwotę 1500 zł, trzeba utrzymać na koncie saldo 400 tys. zł przez 3 miesiące i zalogować się do aplikacji mobilnej. Oferta skierowana jest więc do osób dysponujących większymi wolnymi środkami. Promocja obejmuje wyłącznie klientów, którzy nie mieli (samodzielnie lub jako współposiadacz) żadnego produktu depozytowego w Citi Handlowy od ponad dwóch lat, czyli od 1 stycznia 2019 roku.

Warto sprawdzić: Z opieką eksperta po meandrach rynku finansowego

Jeśli złożymy wniosek o konto Citigold i spełniamy wspomniane dwa warunki, to dostaniemy 1500 zł premii, nagroda zostanie zaksięgowana na Koncie Uczestnika. Ilość nagród jest ograniczona, bank zastrzega, że w promocji weźmie udział 275 osób, które jako pierwsze otworzą konto osobiste Citigold. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2021.

Możliwe jest jednak zdobycie dodatkowego 1000 zł. Aby otrzymać tę premię do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta Citigold, przez uczestnika promocji spełniony musi zostać przynajmniej jeden z poniższych warunków:

– suma zrealizowanych przez klienta zleceń walutowych w trzech kolejnych miesiącach, kalendarzowych wyniesie co najmniej równowartość 100 000 zł dla konta Citigold (czyli po prostu wymiana walut),
– klient posiada udzielony w Banku i pozostający do spłaty produkt hipoteczny,
– wartość Portfela wg raportu „Analiza Portfela” z wyłączeniem pozycji „Depozyty” w przynajmniej jednym miesiącu wynosi na koniec miesiąca co najmniej równowartość 100 000 zł dla konta Citigold (co innymi słowy oznacza aktywa w produktach inwestycyjnych lub ubezpieczeniowych)

Warto sprawdzić: Podpowiedzi dla inwestujących na 2021 rok

Jeśli uda nam się spełnić jeden z tych wymogów otrzymamy na konto łącznie 2500 zł.

– Wprowadzamy bardzo atrakcyjną ofertę, która nie tylko daje wymierne korzyści finansowe, ale zachęca klientów do korzystania z naszych profesjonalnych doradców i kompleksowej obsługi inwestycyjnej oraz doskonałego narzędzia zarządzania walutami – wskazuje Zuzanna Przepiórkiewicz, z biura prasowego Citi Handlowego.

Szczegóły oferty wraz z regulaminem

materiał powstał we współpracy z Citi Handlowy

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Jak zmienić rachunek bankowy niesprawnej babci

Jak zmienić za drogie konto bankowe niesprawnej babci

Niektóre zmiany związane z rachunkiem jego posiadacz musi załatwiać sam. Nawet gdy jest osobą ...

Kartę można zablokować zarówno na chwilę, jak i do końca jej ważności.

Kartę płatniczą można zablokować tylko na chwilę

Z poziomu aplikacji mobilnej klienci mogą sami czasowo zablokować swój płatniczy plastik. Może to ...

najlepsze lokaty na 1 miesiąc maj 2019

Mało dobrych lokat na jeden miesiąc. Ranking [MAJ 2019]

Najwyżej oprocentowane lokaty jednomiesięczne wybrane z ofert wszystkich banków dają zarobić od 3 proc. ...