Prezenty z róż wymyślone na nowo!

Róże infinity (wieczne róże): Wieczne kwiaty są eleganckim prezentem i ciekawą dekoracją. Każdy lubi dostawać w prezencie róże, najlepiej od osób, które się kocha. Szkoda tylko, że takie kwiaty szybko przekwitają i nie są wiecznie świeże.

Prezenty z róż wymyślone na nowo!

Róże infinity (wieczne róże): Wieczne kwiaty są eleganckim prezentem i ciekawą dekoracją.

Każdy lubi dostawać w prezencie róże, najlepiej od osób, które się kocha. Szkoda tylko, że takie kwiaty szybko przekwitają i nie są wiecznie świeże.

… Tymczasem istnieje oczywiście dobre rozwiązanie tego problemu: róże infinity (wieczne róże) od EndlessLove Flowerbox. Wprawdzie kwiaty te nie trzymają się wiecznie, lecz kilka lat i tym samym niezrównanie dłużej niż świeżo przycięte róże.

Ta długo utrzymująca się trwałość możliwa jest poprzez proces konserwujący, bo, jeżeli chodzi o róże, nie chodzi o kwiaty ze sztucznego materiału, lecz o prawdziwe róże.

Poprzez łagodną konserwację, podczas której odciągnięta zostaje nadmierna ilość wody, kwiaty zachowują swoją delikatną strukturę, co skutkuje utrzymaniem ich całkowitej żywotności.

Po tym procesie następuje farbowane, co pozwala im wręcz błyszczeć. Przy czym oprócz czerwonych i różowych kwiatów są również niebieskie, żółte, czarne i złote. Także pudełka mają różne kolory, mogą być one odpowiednio wybrane pod róże. Dodatkowo każde opakowanie opatrzone jest w elegancki, designerski nadruk „EndlessLove Flowerbox”.

Wieczne, zapachowe róże: skuteczny pomysł na biznes

Sklep EndlessLove  https://www.endlesslove-flowerbox.de/  został utworzony w 2018 roku przez Agnieszkę Treczoks w Dortmundzie. Jest wiele podobnych sklepów, lecz założyciele mieli genialny pomysł, odróżniający ich sklep od innych: Pudełko z kwiatami EndlessLove dostarczany jest nie tylko z najpiękniejszymi kwiatami, lecz także uwodzicielsko pachnącymi. Do wyboru są dwa warianty zapachowe:

„Rose Petal” jest delikatnym, naturalnym zapachem różanym z nutą hibiskusa,

„Rose Oud” przyprawowa orientalna mieszanka z piwonią i turecką różą.

Zapach utrzymuje się do dwóch miesięcy i zwiększa wrażenie żywotności całości. Zapach ten na życzenie może zostać odnowiony.

Jeżeli chodzi o same róże, chodzi o szczególnie piękne  róże na długiej łodydze. Po wykonaniu procedury trzymają się od roku do trzech lat. Nie potrzebują wody i żadnej opieki w przeciwieństwie do swoich sióstr rosnących w ziemi. Nie powinny stać w pomieszczeniach wilgotnych i nie powinny być wystawiane na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Kupujący może wybrać pomiędzy pudełkami o trzech wielkościach, pomiędzy okrągłymi a kwadratowymi kształtami, jak i dodatki dekoracyjne jak np. wstążki. W ten sposób można dopasować swój prezent do każdych okoliczności. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin, tak, ażeby osoby spontanicznie decydujące się, mogły podarować coś wyjątkowego.

Więcej informacji pod linkiem

Materiał Partnera

Mogą Ci się również spodobać

Internet nawet za siedmioma górami

Internet satelitarny działa wszędzie. Bez względu na miejsce i ukształtowanie terenu. Jego ceny ostatnio ...

Skuter na minuty. Szybciej niż samochodem

Alternatywą do wynajmu samochodu na minuty może być wynajem skutera. Skuter lepiej sprawdza się ...

Carsharing wygrywa z klasycznymi wypożyczalniami aut prostotą obsługi. Konto można założyć na komórce. Rezerwacja trwa tyle, co znalezienie auta na mapie w komórce, samochód także uruchamiamy komórką . Samochód na minuty

Mnóstwo zalet i kilka wad samochodów na minuty

Podróże samochodem z carsharingu kosztują tyle samo, niezależnie od pory dnia, nocy czy świąt ...