Zakupy przez Internet – jak kupować w sieci i na tym skorzystać?

Zakupy online to jedna z najwygodniejszych form załatwiania codziennych spraw. Ich zaletą jest duża oszczędność czasu, wygoda, a niekiedy też większy wybór produktów. Jak się okazuje, można kupować w sieci i czerpać z tego dodatkowe korzyści. Sprawdź, jak to zrobić.

Prawie każda znana marka prowadzi sprzedaż internetową. Dziś w sieci można kupić praktycznie wszystko – od artykułów spożywczych po budowlane. Możliwa jest szybka dostawa pod same drzwi za odpowiednią opłatą lub bezpłatny odbiór osobisty w wyznaczonym punkcie. Dogodnych opcji jest wiele, a dzięki programom lojalnościowym można czerpać z zakupów online dodatkowe korzyści.

Zakupy przez Internet – dlaczego warto?

Możliwość obejrzenia lub przetestowania towaru przed zakupem to bardzo istotna sprawa. Nic więc dziwnego, że sklepy stacjonarne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jednak zakupy przez Internet również mają wiele zalet, a dzięki programom lojalnościowym takim jak Program PAYBACK można kupować i zdobywać punkty, które potem da się wymienić na atrakcyjne nagrody.

Oto najważniejsze zalety korzystania z ofert sklepów online:

  • wygoda – nie musisz wychodzić z domu i spędzać długich godzin w zatłoczonym centrum handlowym;
  • oszczędność czasu – zakupy w sieci zajmują zaledwie kilka minut, podczas gdy wyprawa do sklepu stacjonarnego i znalezienie odpowiedniego produktu może zająć nawet cały dzień;
  • różne formy dostawy – kurier, przesyłka pocztowa lub paczkomat to obecnie najpopularniejsze sposoby dostawy. Każdy z nich wiąże się z kosztami, jednak z reguły w przypadku większych zakupów można liczyć na bezpłatny dowóz towaru. Jeśli zamierzasz wymienić punkty PAYBACK na nagrodę rzeczową, kurier dostarczy Ci ją za darmo, niezależnie od wartości wybranej nagrody;
  • możliwość zwrotu – obawiasz się, że kupione przez Internet ubranie nie będzie pasowało lub zamówiona szafka łazienkowa okaże się za mała? Na podstawie samych parametrów trudno dokonać właściwego wyboru, dlatego sklepy internetowe dają możliwość zwrotu lub reklamacji towaru.

Jak robić zakupy w sieci i dodatkowo na tym skorzystać?

Uczestnicy programów takich jak PAYBACK doskonale wiedzą, jak robić zakupy w sieci i dodatkowo skorzystać na każdej transakcji. Wystarczy założyć kartę i do wybranego sklepu internetowego logować się zawsze za pośrednictwem platformy PAYBACK.pl. W ofercie jest ponad 250 sklepów, wśród których nie brakuje znanych marek z różnych kategorii.

Za wydane pieniądze otrzymujesz określoną liczbę punktów, a korzystanie z kuponów promocyjnych może znacznie zwiększyć ilość. Zgromadzone w ten sposób środki możesz:

  • wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe;
  • zamienić na voucher do wybranego sklepu;
  • obniżyć wartość kolejnych zakupów zebranymi punktami

Materiał Promocyjny

Mogą Ci się również spodobać

Alerty BIK. Jeśli nie wnioskujemy o nowe finansowanie, wówczas Alert BIK może świadczyć o próbie wyłudzenia kredytu lub pożyczki na nasze dane.

Alerty BIK – ostrzeżenia przed wyłudzeniem

Biuro Informacji Kredytowej poinformuje gdy bank lub firma pożyczkowa będzie weryfikowała nasze dane w ...

Ile pieniędzy otrzymali polscy mikroprzedsiębiorcy? – podsumowujemy mikropożyczki dla firm

Wsparcie dla przedsiębiorców w okresie kryzysu wywołanego przez globalną pandemię COViD-19 przybierało różne formy. ...

Stare dokumenty, stare prawo jazdy, nieważny dowód osobisty. Jakie są konsekwencje?

Co grozi za używanie nieważnych dokumentów

Sprawdź czy twoje dokumenty nie tracą ważności w tym roku. Dowód osobisty, prawo jazdy, ...