Jak wynika z Monitora Programów Lojalnościowych ARC Rynek i Opinia odsetek Polaków korzystających z programów lojalnościowych jest od kilku lat na zbliżonym poziomie wynoszącym około 60 proc. Pandemia niewiele zmieniła w tym zakresie. Polacy na pewno szukają oszczędności, są bardziej skłonni korzystać z promocji. Programy lojalnościowe im to ułatwiają, bez konieczności dużego zaangażowania i to klientom bardzo odpowiada.

Warto sprawdzić: Dobre Assistance to mniej kłopotów

Polacy zazwyczaj korzystają z trzech programów. I są w ramach tych programów aktywni – w tym roku odsetek osób aktywnie korzystających z programów wyniósł aż 95 proc.

W trudnym czasie pandemii lojalny klient to skarb. Dlatego Orlen i LINK4 zdecydowały się nawiązać właśnie na tym gruncie współpracę. Klienci ubezpieczyciela mają możliwość zbierania punktów lojalnościowych w programie paliwowego giganta. Firmy postanowiły wspierać wzajemnie swoją sprzedaż, co dla klientów oznacza po prostu dodatkowe korzyści.

Ze specjalnej oferty będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy programu VITAY, którzy zdecydują się na zakup polisy ubezpieczeniowej w LINK4. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie, uczestnik otrzyma 5 punktów w programie lojalnościowym sieci Orlen. W programie dostępne są polisy komunikacyjne OC, OC/Auto Casco, i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Jak to działa w praktyce?

Przykładowo jeśli za pakiet np. polis OC i AC dla kierowców zapłacimy w LINK4 950 złotych to na nasze konto VITAY trafi aż 4750 punktów. Gdy zdecydujemy się przed wyjazdem zakupić polisę turystyczną , która będzie kosztować 170 złotych, to wzbogacimy się o 850 punktów VITAY. Z kolei gdy zdecydujemy się na ubezpieczenie domu lub mieszkania na rok np. za 200 złotych, to na konto VITAY wpłynie 1000 punktów VITAY.

Warto sprawdzić:  5 tys. za zachorowanie dziecka na COVID-19

Punkty te są swego rodzaju wirtualną walutą, którą można wymieniać na produkty i usługi. Mogą to być bilety do kina sprzęt audio, narzędzia czy biżuteria. Można też wspomóc dobroczynność przekazując punkty na fundację Orlen czy np. wspierając szpitale.

Jak zdobywać punkty VITAY za ubezpieczenia w LINK4?

  1. Należy być członkiem programu lojalnościowego ORLEN VITAY i posiadać kartę.
  2. Wejść na stronę internetową ORLEN Ubezpieczenia – warto zapoznać się z dostępnym tam regulaminem, w którym zawarte są szczegółowe warunki promocji
  3. Wybrać interesującą polisę komunikacyjną, mieszkaniową lub podróżną i obliczyć składkę.
  4. W odpowiednie miejsce wpisać swój numer karty ORLEN VITAY.
  5. Opłać polisę, a każda złotówka wydana na polisę w LINK4 zostanie przeliczona na 5 punktów VITAY. Trafią one na Twoje konto w ciągu 30 dni.

Dla Członków ORLEN VITAY, którzy wolą kontakt telefoniczny, uruchomiony został w LINK4 specjalny numer 22 444 44 55 i tam należy podać konsultantowi numer swojej karty VITAY. Istotne aby przedyktować go bez pomyłki lub nie pomylić się podczas wpisywania go na stronie internetowej. Błąd niestety sprawi, że punkty za polisę nie trafią na właściwe konto VITAY. Ale gdy już tam będą, można je wymieniać na nagrody z katalogu ORLEN VITAY.

Zobacz więcej informacji o ubezpieczeniach w LINK4

Advertisement