Wszystko o ubezpieczeniach społecznych – pobierz ebook

Wokół ubezpieczeń społecznych w Polsce narosło sporo mitów. Często niestety nie wiemy jak one funkcjonują i jakie prawa przysługują nam z tytułu ubezpieczenia. System jest dosyć rozbudowany i dla niektórych może wdawać się skomplikowany.

Dlatego wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych przygotowaliśmy cykl edukacyjny „ZUS dla Ciebie”. Cykl został podzielony na 10 publikacji, z których każda dokładnie przedstawia jedno z zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi – od zasiłków rehabilitacyjnych po system emerytalny.

Teksty przygotowaliśmy wspólnie z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, kładąc szczególny nacisk na jak najbardziej przejrzystą i transparentną formę artykułów. Dzięki temu ubezpieczenia społeczne zostały w nich opisane w sposób przystępny i zrozumiały. Cykl materiałów ukazywał się regularnie na łamach „Rzeczpospolitej” od lipca do września 2019 i bazuje on na stanie systemu ubezpieczeń społecznych w tym czasie.

Po zakończeniu cyklu, publikacje zostały skompilowane w formie wygodnego e-booka. Oddajemy go w państwa ręce pod poniższym linkiem. Jesteśmy przekonani, że będzie on dla Państwa bardzo przydatny.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Obowiązkowe polisy sprzedawane przez wszystkie towarzystwa mają taki sam zakres, różnią się tylko składkami. ...

Obowiązkowe OC może nie wystarczyć

Składki wynoszą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie Motocykliści nie są ulubionymi klientami ubezpieczycieli. ...

Home Assistance – co to jest i przed czym chroni?

Home Assistance to usługa, którą można wykupić w ramach polisy mieszkaniowej. Ubezpieczenie to gwarantuje ...