PZU obsłuży PPK w Polskim Radiu

Pracowniczymi planami kapitałowymi w Polskim Radiu będzie zarządzać PZU. TFI należące do ubezpieczeniowej grupy już podpisało umowę na prowadzenie PPK.

Polskie Radio podpisało umowę z PZU Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych (PZU TFI) na zarządzanie pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK).

– Zarząd Polskiego Radia S.A. zdecydował już o wyborze firmy, która będzie zarządzała pracowniczymi planami kapitałowymi – to PZU TFI. Na razie nie jesteśmy w stanie udzielić informacji o tym, ile osób zostanie objętych tym programem – poinformowała Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia.

Czytaj także: Ruszył wyścig po pieniądze z PPK. Orlen już wybrał

Spółka, wspólnie z PZU TFI jest w trakcie przygotowywania kampanii informacyjnej dla pracowników dotyczącej PPK (ulotki, szkolenia oraz informacje w intranecie), podano także.

– Potwierdzamy, że PZU wprowadzi PPK w kolejnej instytucji – Polskim Radiu. Bardzo nas to cieszy, dowodzi zaufania ze strony zarówno władz, jak i przedstawicieli pracowników tych instytucji. To kolejny nasz znaczący partner, bo przypomnę, że niedawno poinformowaliśmy o wyborze naszej firmy przez PKN Orlen i Energę, właśnie do wdrożenia i obsługi PPK – powiedział rzecznik PZU Damian Ziąber.

  • Pokaż komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane

treść komentarza *

  • imię *

  • adres e-mail *

  • adres strony www

Mogą Ci się również spodobać

Niejasna przyszłość PPE

Po reformie emerytalnej pracodawcy będą tworzyć zarówno obowiązkowe pracownicze plany kapitałowe, jak i dobrowolne ...

Wdrażanie PPK zostanie zawieszone?

Wszystko wskazuje na to, że rozwijająca się trudna sytuacja związana z koronawirusem może sprawić, ...

Po wzroście płacy minimalnej nie opłaci się rezygnować z PPK

Z początkiem przyszłego roku płaca minimalna ma pójść w górę do 2600 zł. Okazuje ...