Bank BPH kusi lokatą

Fotorzepa, Pasterski Radek PR Pasterski Radek

Bank BPH chce pozyskać nowych klientów oferując im sześciomiesięczną lokatę oprocentowaną stosunkowo wysoką, bo wynoszącą 4 proc. stawką w skali roku.

Klienci, którzy zdecydują się na jeden z trzech rachunków osobistych oferowanych przez Bank BPH, będą mogli założyć lokatę oprocentowaną stawką 4 proc. w skali roku. „Nowy gatunek” lokaty w pakiecie z kontem to propozycja dla osób, które od 1 stycznia do 1 listopada tego roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku BPH. Klienci, którzy otworzą Lubię to! Konto, Kapitalne Konto albo Maksymalne Konto mogą założyć jednocześnie 6-miesięczną lokatę oprocentowaną stawką 4 proc. w skali roku. Warunkiem korzystania z preferencyjnego oprocentowania jest zasilanie konta kwotą co najmniej 2 tys. zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu na konto nie wpłynie wymagana kwota, w kolejnym oprocentowanie wyniesie 0,25 proc. Powróci jednak do poziomu 4 proc. w następnym miesiącu po ponownym zasileniu konta. Bank nie podaje jednak jaka jest minimalna i maksymalna kwota lokaty. Każdy klient może założyć jedną lokatę.

Rachunek wraz z promocyjną lokatą można zakładać do 29 lutego 2016 r. we wszystkich oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH. Wniosek o otwarcie konta można złożyć też przez stronę internetową).

W tym roku Bank BPH koncentruje się na pozyskiwaniu nowych klientów, między innymi promując rachunki osobiste Lubię to! Konto. W ramach współpracy z ZUS rozwija też sprzedaż Kapitalnego Konta z dodatkowymi usługami, oferowanego emerytom i rencistom. W III kwartale tego roku bank otworzył łącznie 27 tys. kont, a ich liczba na koniec września tego roku wyniosła 467 tys., czyli o 9 proc. więcej niż przed rokiem.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czym jest limit kredytowy w rachunku i jak działa?

Kiedy na koniec miesiąca zabraknie na koncie środków do życia lub regulowania bieżących zobowiązań, ...

Jakość kosztuje, czyli dobry, ale drogi

W portfelu funduszu Arka BZ WBK Obligacji Korporacyjnych sporą część (prawie 50 proc.) stanowią ...

skup akcji

Spółki skupują własne akcje. Ich atrakcyjność rośnie

Rosnąca popularność skupów akcji oznacza, że wyceny wielu spółek notowanych na warszawskim parkiecie są ...