Gdzie szukać najlepszych depozytów na jeden miesiąc

Bloomberg

Do zestawienia najwyżej oprocentowanych lokat miesięcznych, wybranych z ofert wszystkich banków, dołączyła EnveloLokata Mobilna oferowana przez EnveloBank (jest to mobilna marka stworzona przez Bank Pocztowy).

Oprocentowanie depozytu wynosi 1,5 proc. w skali roku. Z oferty można skorzystać tylko raz (bez ograniczeń kwotowych).

Najwięcej zarobimy w eurobanku, zakładając depozyt LOGujesz – LOKujesz. Lokata ze stawką 3,5 proc. w skali roku dostępna jest wyłącznie dla klientów korzystających z bankowości mobilnej. Jeden klient może mieć tylko jedną taką lokatę na maksymalną kwotę 10 tys. zł.

W Idea Banku, również tylko raz, otworzyć można Lokatę Happy z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku. Depozyt oferowany jest nowym klientom tego banku, którzy ulokują do 10 tys. zł.

1,4 proc. w skali roku można zyskać w PlusBanku na lokacie standardowej zakładanej przez bankowość elektroniczną lub mobilną. Minimalny wkład wynosi 1 tys. zł. Górnej granicy nie wyznaczono.

Klienci Nest Banku, którzy otworzą Nest Konto, mogą założyć depozyt miesięczny z odsetkami 1,3 proc. w skali roku. Nest Lokata dostępna jest po zalogowaniu do bankowości internetowej lub mobilnej. Minimalny wkład ustalono na 1 tys. zł.

Zestawienie zamykają lokaty z oprocentowaniem 1 proc. w skali roku lub niższym.

Mogą Ci się również spodobać

Jak zacząć skutecznie oszczędzać?

Na zebranie oszczędności, które w przyszłości chcielibyśmy wykorzystać na wybrany przez siebie cel – ...

Niewielkie, ale pewne odsetki

IKE w formie lokaty bankowej. Bank Millennium nadal oferuje najwyższą na rynku stawkę. Lokata ...

Zapowiada się gorsze półrocze

Niewykluczone, że hossa de facto zakończyła się w kwietniu. Pierwsze sześć miesięcy 2017 r. ...