Gdzie szukać najlepszych depozytów na jeden miesiąc

Bloomberg

Do zestawienia najwyżej oprocentowanych lokat miesięcznych, wybranych z ofert wszystkich banków, dołączyła EnveloLokata Mobilna oferowana przez EnveloBank (jest to mobilna marka stworzona przez Bank Pocztowy).

Oprocentowanie depozytu wynosi 1,5 proc. w skali roku. Z oferty można skorzystać tylko raz (bez ograniczeń kwotowych).

Najwięcej zarobimy w eurobanku, zakładając depozyt LOGujesz – LOKujesz. Lokata ze stawką 3,5 proc. w skali roku dostępna jest wyłącznie dla klientów korzystających z bankowości mobilnej. Jeden klient może mieć tylko jedną taką lokatę na maksymalną kwotę 10 tys. zł.

W Idea Banku, również tylko raz, otworzyć można Lokatę Happy z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku. Depozyt oferowany jest nowym klientom tego banku, którzy ulokują do 10 tys. zł.

1,4 proc. w skali roku można zyskać w PlusBanku na lokacie standardowej zakładanej przez bankowość elektroniczną lub mobilną. Minimalny wkład wynosi 1 tys. zł. Górnej granicy nie wyznaczono.

Klienci Nest Banku, którzy otworzą Nest Konto, mogą założyć depozyt miesięczny z odsetkami 1,3 proc. w skali roku. Nest Lokata dostępna jest po zalogowaniu do bankowości internetowej lub mobilnej. Minimalny wkład ustalono na 1 tys. zł.

Zestawienie zamykają lokaty z oprocentowaniem 1 proc. w skali roku lub niższym.

Mogą Ci się również spodobać

Obligacje również mogą być ryzykowne

Od 2009 r. inwestorzy indywidualni oraz instytucjonalni (np. TFI) mają możliwość kupowania obligacji na ...

Akcje banków znowu są ryzykowne

Analitycy radzą ostrożnie podchodzić m.in. do branży bankowej i telekomunikacyjnej. Które branże z warszawskiej ...

Lokaty: bez ryzyka i bez zysku

Klienci oczekujący realnych zysków, zamiast depozytów, mogą wybrać produkty strukturyzowane, obligacje czy jednostki TFI ...