Linia lotnicza Wow Air zapewnia transport, zakwaterowanie, wyżywienie i 3,3 tysiące euro miesięcznie dla każdego z zatrudnionych osób.

Jedyny warunek to przeprowadzka do Reykjaviku, do wynajętego apartamentu, który ma być bazą dla podróżników. Praca ma się zacząć 1 czerwca i trwać do 15 sierpnia tego roku.

Wow Air szuka młodych, otwartych i lubiących podróże ludzki, którzy będą prowadzić vloga i pisać artykuły na stronę internetową linii. Podróże zaplanowane są na terenie Europy, północnej Ameryki oraz Islandii. Zatrudnieni będą mogli wybrać cele podróży z listy na której są m.in. Barcelona, Los Angeles, Sztokholm, Berlin, Montreal, Paryż, Tel Aviv oraz Nowy Jork – czyli wszędzie tam gdzie lata niskokosztowa linia z Islandii.

Żeby dostać pracę trzeba na stronie internetowej Wow Air wypełnić specjalną ankietę i przesłać 2-minutowy klip przedstawiając atrakcje turystyczne miasta w którym mieszka obecnie kandydat.

Do pracy może się zgłosić każdy – nie ma żadnych ograniczeń geograficznych. Kandydaci muszą być jedynie pełnoletni i znać język angielski. Aplikacje będą przyjmowane do 14 maja a następnie oceniane przez grupę sędziów, którzy 18 maja poinformują kto wygrał tegoroczna wakacyjna pracę marzeń.