Link4 zwiera szyki z kolejnym bankiem

Polisę ubezpieczyciela można od teraz kupić w Pekao. To czwarty bank oferujący produkty tego zakładu.

Publikacja: 10.11.2022 16:49

Link4 zwiera szyki z kolejnym bankiem

Foto: materiały prasowe

Po PKO BP, Alior Banku oraz Santanderze przyszła kolej na Pekao. Już teraz można je kupić w każdym oddziale Pekao SA, a wkrótce będzie to możliwe także przy pomocy bankowości internetowej Pekao24 oraz aplikacji PeoPay. Dzięki temu klienci banku będą mogli w szybki i wygodny sposób ubezpieczyć swój pojazd.

- Kanał bancassurance rośnie w siłę, co nas bardzo cieszy, bo dzięki niemu klienci mogą kupić ubezpieczenia w najwygodniejszy dla nich sposób. Doświadczenia ze współpracy z każdym z tych podmiotów są dla nas bardzo inspirujące. Kanał bankowy, wspólnie z siecią agencyjną i porównywarkami, stanowi niezwykle ważny czynnik naszego wzrostu – podkreśla Agnieszka Wrońska, prezes Link4.

W porównywarce Pekao klienci mogą wybrać produkty dwóch ubezpieczycieli z Grupy PZU - Link4 oraz PZU. Oferta prezentowana jest w bardzo przyjaznej dla użytkownika formie. Liczbę pól, w które trzeba kliknąć, ograniczono do minimum. Dane osobowe klienta banku i jego pojazdu, w większości przypadków, uzupełnią się automatycznie poprzez wykorzystanie danych z CEPIK, baz wewnętrznych PZU i Link4 oraz VIN dekoder.

- Dzięki doświadczeniu trzech podmiotów powstało rozwiązanie, którego głównym celem jest umożliwienie klientom zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego w niezwykle prosty sposób. To wyróżnia naszą ofertę na tak bardzo konkurencyjnym rynku w Polsce – podkreśla Patrycja Kotecka, członek zarządu Link4.

– Sprzedaż produktów PZU i Link4 właśnie w Banku Pekao SA pokazuje, jak ważna i silna jest synergia w ramach grupy PZU - dodaje.

Po wyborze oferty w porównywarce banku wystarczy potwierdzić jej zakup i opłacić składkę z konta. Jest to możliwe także w ratach: dwóch albo czterech, a wkrótce nawet w 12. Pekao SA to czwarty już bank, który dołącza do swojej oferty ubezpieczenia komunikacyjne Link4. Wcześniej taką możliwość wprowadzili PKO BP, Alior Bank oraz Santander Bank Polska.

Polisy i ubezpieczenia
Banki nie mogą rozwinąć skrzydeł w sprzedaży ubezpieczeń, ale jest lepiej
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Polisy i ubezpieczenia
Przestępczość ubezpieczeniowa kwitnie w gorszych czasach
Polisy i ubezpieczenia
Odpowiedzialność za nieumyślne szkody lepiej przerzucić na ubezpieczyciela
Polisy i ubezpieczenia
Inflacja niejedno ma imię. Te ubezpieczenie zdrożeją
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Polisy i ubezpieczenia
Płać za lekarza, albo czekaj latami w kolejce. Ceny za wizytę u specjalisty