Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 23:14 Publikacja: 03.03.2018 10:49
Foto: Fotorzepa/Marta Bogacz
Oprocentowanie obligacji skarbowych od dłuższego czasu utrzymuje się na niezmienionym poziomie. W przypadku standardowych emisji wynosi od 1,5 proc. (trzymiesięczne) do 2,7 proc. w skali roku (dziesięcioletnie).
Tylko odsetki od papierów rodzinnych są wyższe – wynoszą 2,8 proc. (sześcioletnie) i 3,2 proc. (12-letnie), ale jest to oferta wyłącznie dla beneficjentów programu Rodzina 500+.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rok 2025 będzie rekordowy pod względem wypłaconych dywidend przez spółki z GPW. Które będą najbardziej hojne?
Eksperci Biura Maklerskiego Pekao wspierają klientów Premium w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych. N...
W minionym roku Bank Pekao pozyskał dla swych klientów łącznie ponad 16 mld zł. Wartość 21 emisji zorganizowanyc...
Część posiadaczy detalicznych obligacji skarbowych kupowanych w maju czeka niemiła niespodzianka. Oprocentowanie...
Nasz sektor nowoczesnych usług dla biznesu po mistrzowsku przyciąga zagranicznych inwestorów. Jesteśmy liderem w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas