Konkurs „Poleć IKE BPH TFI" skierowany jest do klientów posiadających IKE w BPH TFI. Polecając tę formę oszczędzania znajomym, otrzymają oni nagrodę gwarantowaną w postaci zestawów upominkowych (do wyboru: akcesoria komputerowe, sprzęt do nordic walking lub termos z kubkami). Dodatkowo klient, który poleci IKE BPH TFI jak największej liczbie osób, wygra nagrodę główną - telefon iPhone 4S. Akcja potrwa do 30 września.

Aby wziąć udział w konkursie „Poleć IKE BPH TFI", klienci  powinni przekazać znajomej osobie dostarczony przez BPH TFI kod promocyjny do wpisania w formularzu przy zakładaniu IKE dostępnym na www.prywatnaemerutura.pl . Kupony z kodami promocyjnymi zostały drogą pocztową rozesłane do wszystkich klientów BPH TFI posiadających IKE.

- Konieczność dodatkowego oszczędzania na emeryturę jest szeroko komentowanym tematem, jednak świadomość produktów, które zapewnią wyższy poziom życia po zakończeniu kariery zawodowej wciąż pozostaje niska. Nasze działania w tym obszarze prowadzimy zatem dwutorowo – poza konkursem skierowanym do osób posiadających IKE w BPH TFI, stawiamy na szeroką edukację emerytalną za pośrednictwem serwisu www.prywatnaemerytura.pl – mówi Wojciech Bablok, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR w BPH TFI.

Serwis umożliwia założenie IKE w BPH TFI poprzez formularz on-line, a także przedstawia zagadnienia związane z systemem emerytalnym w Polsce oraz dodatkowym oszczędzaniem na emeryturę.