Aktualizacja: 16.02.2025 14:41 Publikacja: 25.11.2021 12:47
Foto: Adobe Stock
Finansowa aplikacja, ogłosiła dziś, że wchodzi na polski rynek produktów oszczędnościowych z ofertą oprocentowanych 0,3 proc rocznie kont z codzienną kapitalizacją odsetek w euro. Tym samym, Revolut chce dać klientom możliwość by nie tylko, jak dotychczas, odkładali oszczędności w sejfach Vault w euro, ale także zarabiali na odsetkach.
Jak wskazuje Revolut przy historycznie niskim oprocentowaniu kont oszczędnościowych w Europie i rosnącej inflacji (jej średni poziom w strefie euro wynosi już 4,1 proc. a w niektórych krajach w Europie jak Polska nawet 6,4 proc. wartość oszczędności klientów ulega erozji. By ograniczyć wpływ inflacji klienci szukają kont, które pozwalają zarabiać na odsetkach z oszczędności.
Zapomniałeś hasła do aplikacji bankowej, a jesteś na feriach czy wyjeździe poza granicami Polski? Są sposoby, by nie zostać odciętym od pieniędzy.
Jeszcze przed świętami mBank chce dostarczyć swoim klientom innowacyjne rozwiązanie – możliwość zakupów online bezpośrednio w aplikacji bankowej. To pierwszy taki projekt na rynku.
Wielka Brytania mocniej chroni pieniądze swoich obywateli przed cyberoszustami. Zgodnie z nowymi przepisami tamtejsze banki muszą zwrócić ofiarom oszustw do 85 tys. funtów w ciągu pięciu dni. A jak jest w Polsce?
Użytkownicy międzynarodowego serwisu z kartami debetowymi, kontami walutowymi i inwestycjami w kryptowaluty zyskają dostęp do popularnego nad Wisłą systemu płatności mobilnych – ustaliła „Rzeczpospolita”. Dla BLIK-a to szansa na zagraniczną ekspansję.
Citi Handlowy kontynuuje świetną ofertę dla tych, którzy preferują oszczędzanie na wysoki procent. Klienci, którzy otworzą CitiKonto, będą mogli skorzystać przez 4 miesiące z promocyjnego oprocentowania 7,2% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 000 złotych. Tym razem dodatkowo można zgarnąć nawet 320zł!
Potwierdziły się informacje „Rzeczpospolitej”, która już kilka miesięcy temu pisała o testach i współpracy obu firm. Ta otwiera drzwi do ekspansji polskiego standardu płatności.
Rozpoczęły się testy BLIK-a na wąskiej grupie klientów aplikacji Revolut. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje „Rzeczpospolitej" o sojuszu dwóch gigantów ze świata innowacyjnych finansów. Dla polskiej aplikacji to szansa na zagraniczną ekspansję.
Użytkownicy międzynarodowego serwisu z kartami debetowymi, kontami walutowymi i inwestycjami w kryptowaluty zyskają dostęp do popularnego nad Wisłą systemu płatności mobilnych – ustaliła „Rzeczpospolita”. Dla BLIK-a to szansa na zagraniczną ekspansję.
BLIK stworzony przez PSP to jedna z najpopularniejszych metod płatności w Polsce. Aktywując system BLIK, można nie tylko wygodnie płacić, ale również wykonywać przelewy oraz wybierać i wpłacać gotówkę. Jak uruchomić BLIK-a w telefonie?
Polscy klienci Revoluta jeżdżą w tym roku na urlop do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji. Z kolei Polskę najchętniej odwiedzają goście z Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec i Litwy. Od maja do lipca ponad pół miliona zagranicznych klientów Revoluta wydało w Polsce ponad 800 milionów złotych.
Internetowe ogłoszenia wyłudzające dane i pieniądze stały się zmorą mediów społecznościowych. Z najnowszych badań wynika, że nad Wisłą problem jest szczególny. Eksperci postulują przeprowadzenie audytu u big techów.
Polscy turyści najbardziej obawiają się, że wakacje zepsuje im zła pogoda lub kataklizm, taki jak pożar czy powódź. Boją się też utraty bagażu i oszustw - wynika z badania Revolut Travel Report.
Najwięcej Polaków wypoczywać będzie w lipcu i sierpniu w kraju, a jeśli za granicą, to na śródziemnomorskiej plaży - wynika z badania „Revolut Travel Report”. Polacy najbardziej spośród europejskich nacji cenią sobie animacje dla dzieci w hotelu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas