Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące

Ranking lokat bankowych na na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące.
Ranking lokat bankowych na na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące.
Bloomberg

Bieżące zestawienie obowiązuje od 18 do 24 maja 2020 roku. Oto najnowszy ranking najlepiej oprocentowanych depozytów zakładanych na okres od 1 miesiąca do 2 lat.

 

Maksymalne oprocentowanie oferowane na lokatach jednomiesięcznych wynosi 2 proc. w skali roku. Wskazaną stawkę gwarantuje swoim klientom Bank PKO BP na Lokacie 2% oraz Bank Millennium na Lokacie Urodzinowej. Na 1,8 proc. w skali roku liczyć mogą osoby wybierające Lokatę na Nowe Środki w Idea Banku. 1 proc. w skali roku zarobić zaś można w EnveloBanku na Lokacie EnveloMobilnej.

Warto sprawdzić: Będziemy dopłacać do lokat? Depozyty bez odsetek już są

Do 3 proc. w skali roku zyskać można na lokatach trzymiesięcznych. Taki zarobek osiągnąć można w Nest Banku na Nest Lokacie Witaj i mBanku na Lokacie dla nowych klientów. W Idea Banku na Lokacie Happy oprocentowanie wynosi 2,8 proc. w skali roku, a na Lokacie Mobilnej w Getin Banku zarobić można 2 proc.

W pół roku maksymalnie zyskać można do 3 proc. w skali roku. W tym przypadku również najwięcej oferuje Nest Bank na Nest Lokacie Witaj. Na Lokacie Bonusowej w Santander Banku oprocentowanie wynosi 1,8 proc. w skali roku. W Toyota Banku na Lokacie Sprint inwestor otrzyma 1,7 proc. w skali roku.

Maksymalne oprocentowanie na lokatach rocznych wynosi 1,6 proc. w skali roku i można je mieć zakładając w Toyota Banku Lokatę Plus. Zysk na EKOlokacie Plus w Banku Ochrony Środowiska po roku wyniesie 1,5 proc. w skali roku. Niewiele niższe oprocentowanie – 1,4 proc. w skali roku – oferuje Nest Bank na Nest Lokacie Lojalnej.

Najwyższy zysk z lokat dwuletnich wynieść może 1,8 proc. w skali roku. Wskazana stawka oferowana jest przez Toyota Bank na Lokacie Plus. Na EKOlokacie na Lata w Banku Ochrony Środowiska oprocentowanie wynosi 1,5 proc. w skali roku. 1,4 proc. w skali roku otrzymać można na Nest Lokacie Lojalnej w Nest Banku.

Warto sprawdzić:  Aktualna tabela oprocentowania lokat i kredytów w ROR

W minionym tygodniu zmian w tabelach oprocentowania lokat dokonał Idea Bank. Spadkowi uległo m.in. oprocentowanie lokaty jednomiesięcznej na nowe środki i Lokat NR1.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Najlepsze lokaty bankowe na pół roku. Ranking [MAR 2019]

4 proc. w skali roku – tyle można zyskać wybierając w marcu najwyżej oprocentowany ...

Kto obsłuży najbliższy finał Wielkiej Orkiestry

Commerzbank sprzedaje akcje mBanku, a chrapkę na nie ma PKO BP. Czy to oznacza, ...

Najlepsze konta oszczędnościowe [lipiec 2018]

Rachunek oszczędnościowy to idealny produkt na lokowanie nadwyżek finansowych. Pozwala odkładać środki na oprocentowane ...