Ranking lokat jednomiesięcznych na wrzesień 2020

Adobe Stock

Gdzie szukać najlepszych lokat na jeden miesiąc? W obecnych warunkach trudno mówić o jakimkolwiek wyborze. Zyskać można do 1,2 proc. w skali roku, ale tylko po spełnieniu konkretnych warunków.

Najwięcej zarobią klienci z nowymi środkami w Idea Banku. Produkt dedykowany jest wyłącznie dla posiadaczy konta indywidualnego. Lokatę na Nowe Środki Plus można założyć mając do dyspozycji od 500 zł do 1 mln zł. Za nowe środki uważa się środki pieniężne klienta stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku przez klienta ponad łączne saldo wszystkich środków pieniężnych posiadacza konta liczone na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek lokaty.

Warto sprawdzić: Banki wabią lokatami z podwyższonym oprocentowaniem

W ofercie Banku Millennium znaleźć można Lokatę Urodzinową. Założyć ją mogą osoby, które prowadzą w tym banku ROR i obsługują bankowość za pomocą aplikacji mobilnej. Dodatkowym ograniczeniem jest data urodzin klienta – w momencie otwierania depozytu, nie może być odleglejsza niż 30 dni. Na lokatę można wpłacić od 1 tys. zł do 10 tys. zł.

Oprocentowanie w wysokości 0,3 proc. w skali roku oferuje Toyota Bank na Lokacie Plus. Właściciel rachunku bankowego może przelać na depozyt minimalnie 5 tys. zł (bez ograniczeń w kwocie maksymalnej).

Warto sprawdzić: Z lokat wyparowała 1 złotówka na 5. Dokąd płyną pieniądze?

W Nest Banku na Nest Lokacie zyskać można 0,15 proc. w skali roku. Minimalna wpłata wynosi 1 tys. zł. 0,1 proc. w skali roku na Lokacie Online oferuje Santander Consummer Bank, a na depozycie mogą zaleźć się środki w kwocie od 1 tys. zł do 400 tys. zł.

Pozostałe oferty, które znalazły się w rankingu lokat na jeden miesiąc oprocentowane są stawką na poziomie 0,01 proc. do 0,05 proc. w skali roku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Odpływ pieniędzy z konta może się zacząć już w kilka minut od publikacji zdjęcia karty płatniczej w sieci

Nie wrzucaj znalezionej karty na FB. Oszuści czekają

Umieszczając w sieci zdjęcie znalezionej karty płatniczej, narażamy jej posiadacza na straty. Oszuści tylko ...

Gdzie szukać najlepszych lokat? 18 – 24 lutego 2019 r.

Co tydzień analizujemy rynek lokat terminowych i prezentujemy listę najlepiej oprocentowanych depozytów zakładanych na ...

Najlepsze lokaty na 6 miesięcy ostro lecą w dół

Ranking lokat na 6 miesięcy, który tworzymy co miesiąc na bazie najlepiej oprocentowanych depozytów ...