Ranking lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 mies. Grudzień 2020

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące. Ranking na koniec 2020
Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące. Ranking na koniec 2020
Bloomberg

Ranking lokat bankowych zakładanych na okres od 1 miesiąca do 2 lat obowiązuje od 28 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021 roku.

Na bieżąco weryfikujemy zmiany w tabelach oprocentowania produktów oferowanych na rynku lokat terminowych i na ich podstawie tworzymy zestawienie najlepiej oprocentowanych depozytów zakładanych na okres od 1 miesiąca do 2 lat.

Warto sprawdzić: Jak odzyskać pieniądze, jeśli zapłaciliśmy kartą za dużo

Maksymalne oprocentowanie lokat jednomiesięcznych wynosi dziś 1,1 proc. w skali roku. Najwięcej oferuje Idea Bank na Lokacie na Nowe Środki Plus. W Banku Millennium na Lokacie Urodzinowej zarobić można 1 proc. w skali roku. Zaledwie 0,3 proc. w skali roku oferuje Toyota Bank na Lokacie Plus.

2,9 proc. w skali roku, to maksymalna stawka gwarantowana na lokatach kwartalnych. Takie oprocentowanie można mieć w Idea Banku zakładając Lokatę Happy. Nieco mniej, bo 2,1 proc. zarobić można w Nest Banku na Nest Lokacie Witaj. Kolejną pozycję- z 1 proc. w skali roku – zajmują Getin Bank i mBank.

Warto sprawdzić: Przelew natychmiastowy – jakie limity mają główne banki

Maksymalnie do 2,1 proc. w skali roku można zarobić na lokatach półrocznych. Warunkiem jest założenie w Nest Banku Nest Lokaty Witaj. Na Lokacie Plus w Toyota Banku, Lokacie NR 1 w Idea Banku i Lokacie terminowej w Getin Banku zarobić można 0,6 proc. w skali roku. 0,3 proc. płaci zaś Bank Ochrony Środowiska na EKOlokatcie Zyskownej i Santander Consummer Bank na Lokacie Online Nowe Środki.

Maksymalna stawka oferowana na lokatach rocznych sięga 0,8 proc. w skali roku. Podane oprocentowanie obowiązuje na Lokacie Plus w Toyota Banku. Na 0,6 proc. w skali roku liczyć mogą klienci Idea Banku, którzy zawnioskują o otwarcie Lokaty NR1, a 0,55 proc. w skali roku – klienci otwierający Nest Lokatę Lojalną w Nest Banku.

0,85 proc. w skali roku, to maksymalny zysk na lokatach dwuletnich. Najwięcej w tym przypadku płaci Nest Bank na Nest Lokacie Lojalnej. 0,8 proc. gwarantuje Toyota Bank na Lokacie Plus. 0,6 proc. w skali roku płaci Idea Bank na Lokacie NR1.

Warto sprawdzić: Aktualne oprocentowanie lokat i kredytów w ROR – tabela

W minionym tygodniu nie było żadnych istotnych zmian w tabelach oprocentowania lokat bankowych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Najlepsze lokaty miesięczne. Nowy lider [wrzesień 2018]

We wrześniowym zestawieniu najlepszych depozytów zakładanych na okres jednego miesiąca zabrakło wygrywającej dotychczasowe rankingi ...

Gdzie szukać najlepszych lokat? 17 – 23 grudnia 2018 r.

Przedstawiamy aktualną listę trzech najlepszych lokat terminowych zakładanych na okres 1, 3, 6, 12 ...

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące

Bieżące zestawienie obowiązuje od 11 do 17 listopada 2019 roku. Regularnie obserwujemy zmiany w ...