Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 26.03.2025 06:38 Publikacja: 26.05.2016 07:05
Foto: 123 rf
Mieszkance Żor na Śląsku przez wiele miesięcy ginęły z konta niewielkie kwoty, ale w sumie uzbierało się 6 tys. zł. Jak się okazało, pieniądze były przelewane na nieznane jej konto. Właścicielka rachunku późno zorientowała się, że coś jest nie tak, ponieważ nie przeglądała regularnie wyciągów. Jej karta jak zawsze znajdowała się w portfelu.
Kradzież z konta została zgłoszona policjantom z Żor. Ustalili oni, że pieniądze były przelewane do tzw. portfela elektronicznego, a z niego na różne rachunki, skąd zostały podjęte przez 39-latka z Żor, znajomego kobiety.
Mimo wciąż wysokich kosztów, zaciągamy coraz więcej kredytów gotówkowych, wspomagających większe wydatki. – Odzy...
Spłacona w terminie karta płatnicza w dobrze strzeżonym portfelu daje nam poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w c...
Wybierający się do Paryża fani sportu, którzy preferują płatności bezgotówkowe, powinni pamiętać, że VISA jest w...
Rozpoczęły się piłkarskie mistrzostwa Europy. Odbywają się na stadionach Niemiec – a zatem blisko i wielu Polakó...
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
Największy polski bank rezygnuje z płatności zbliżeniowych HCE, w zamian proponuje klientom płatność BLIK-iem. I...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas