Wśród lokat na jeden miesiąc królują oferty dla mobilnych

Fotorzepa, Marta Bogacz Marta Bogacz

Na pierwszym miejscu zestawienia najlepszych na rynku lokat jednomiesięcznych (wkład 5 tys. zł) znalazł się eurobank z depozytem LOGujesz –LOKujesz. Jednak 3,5 proc. w skali roku mogą otrzymać wyłącznie użytkownicy aplikacji mobilnej banku. Minimalna kwota wynosi 200 zł, maksymalna – 10 tys. zł.

3 proc. w skali roku zapewnia miesięczna Lokata Happy w Idea Banku. Wpłacić trzeba od 500 zł do 10 tys. zł. Oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów banku.

O połowę mniej zarobić można na lokacie mobilnej w EnveloBanku. Miesięczną EnveloLokatę ze stawką 1,5 proc. w skali roku można otworzyć, wpłacając 500 zł. Bank nie ogranicza górnej kwoty depozytu.

1,4 proc. w skali roku to oprocentowanie miesięcznej lokaty standardowej otwieranej przez system bankowości mobilnej PlusBanku. Zdeponować trzeba co najmniej 1 tys. zł.

W zestawieniu najlepszych na rynku ofert na jeden miesiąc znalazły się również: Lokata Mobilna Pekao SA, lokata standardowa z oferty mobilnej Credit Agricole i lokata terminowa zakładana w aplikacji IKO PKO BP.

Oprocentowanie tej pierwszej spadło w ostatnim czasie z 1 do 0,8 proc. w skali roku. Natomiast stawka dla lokaty miesięcznej w Credit Agricole została podwyższona z 0,5 do 0,7 proc.

Mogą Ci się również spodobać

Szansa dla mniej zamożnych kolekcjonerów

Plakat artystyczny jest u nas niedoszacowany, powodzeniem cieszy się tylko plakat historyczno-patriotyczny Kolekcjonerzy często ...

Z ceną maksymalną lepiej być ostrożnym

Ograniczenie poziomu opłat w funduszach inwestycyjnych powinno być wprowadzane stopniowo – zwraca uwagę Ministerstwo ...

Zawsze w dziejach Polski krążyły po rynku fałszywe środki płatnicze

Falsyfikat w każdym domu. Polacy tracą miliony. To patologia

Krakowska wystawa falsyfikatów ma wybitnie edukacyjny charakter. Polacy tracą miliony. Falsyfikaty to od lat ...