Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 07:14 Publikacja: 19.09.2023 11:39
Foto: Adobe Stock
- Nie obserwujemy istotnego zainteresowania tym produktem. Bank Millennium jako jedna z nielicznych instytucji nie wprowadziła podwyżek dla klientów w zakresie kont osobistych. A prowadzenie naszego Konta Millennium 360 jest bezpłatne – mówi Mirella Gmur-Dzieduszycka, z biura prasowego banku Millennium.
Dodaje, że każdy klient korzysta także z darmowych krajowych przelewów internetowych. Aktywnych klientów (wystarczy tylko 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu) zwalniamy z opłat za kartę debetową, płatności zbliżeniowe Blik i zapewniamy bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Chociaż oprocentowanie lokat nie gwarantuje wysokich zysków, jest to znacznie korzystniejsza alternatywa dla trz...
Nawet osoby niepełnosprawne czy niesamodzielne muszą aktualizować swoje dane osobowe w banku, bo inaczej może do...
Zapomniałeś hasła do aplikacji bankowej, a jesteś na feriach czy wyjeździe poza granicami Polski? Są sposoby, by...
Jeszcze przed świętami mBank chce dostarczyć swoim klientom innowacyjne rozwiązanie – możliwość zakupów online b...
Wielka Brytania mocniej chroni pieniądze swoich obywateli przed cyberoszustami. Zgodnie z nowymi przepisami tamt...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas