Najwyższe zyski oferowane przez banki na lokatach na 1 miesiąc sięgają 1 proc. w skali roku. Tyle zarobią klienci Banku Millennium na Lokacie Urodzinowej i Idea Banku na Lokacie na Nowe Środki Plus. 0,3 proc. w skali roku zarobią klienci decydujący się na założenie Lokaty Plus w Toyota Banku. 0,15 proc. w skali roku płaci Credit Agricole na Lokacie w Ofercie mobilnej.
Maksymalne oprocentowanie na Lokatach 3 miesięcznych wynosi 2,5 proc. w skali roku. Zyskać je można zakładając Nest Lokatę Witaj w Nest Banku. Na Lokacie Happy w Idea Banku wypracować można 1,8 proc. w skali roku. 1 proc. zarobić można w mBanku na Lokacie dla nowych klientów i w Banku Ochrony Środkowiska na e-Lokacie na Plusie.
Warto sprawdzić: Giełda to czy nie giełda. Crowdinvesting rośnie w siłę
Najwyższe oprocentowanie lokat sześciomiesięcznych, to również 2,5 proc. w skali roku. Tyle właśnie zarobić można na Nest Lokacie Witaj w Nest Banku. Na Lokacie Sprint w Toyota Banku zyskać można 0,6 proc. w skali roku. 0,5 proc. w skali roku oferuje natomiast Idea Bank na Lokacie NR1 i BOŚ na EKOlokacie Zyskownej.
Na lokatach rocznych najwyższe oprocentowanie sięga 0,8 proc. w skali roku. Wskazana stawka dostępna jest na EKOlokacie Plus w Banku Ochrony Środowiska i Lokacie Plus w Toyota Banku. Na 0,6 proc. w skali roku mogą liczyć klienci Nast Banku wnioskujący o otwarcie Nest Lokaty Lojalnej. Po 0,4 proc. w skali roku płacą Santander Consummer Bank na Lokacie Online i Bank Credit Agricole na Lokacie dla lojalnych klientów.