Najwięcej płaci Toyota Bank – na Lokacie Plus oprocentowanie sięga 0,80 proc. w skali roku, jeśli wpłaci się na nią nie mniej niż 5 tys. zł. Oferta przygotowana jest dla stałych klientów z kontem. Tyle samo oferuje też Bank Ochrony Środowiska. Tam każdy nowy klient zakładający EKOlokatę Plus może otrzymać 0,75proc. w skali roku. Z promocji może skorzystać każdy, kto do dnia otwarcia lokaty nie posiadał wcześniej w tym banku produktów. Na depozyt można wpłacić od 1 tys. zł do 20 tys. zł.

Warto sprawdzić: Kryzys winduje ceny złota i srebra. Końca zwyżek nie widać

Lojalni klienci Nest Banku (posiadacze konta) zarobić mogą 0,6 proc. w skali roku. Wystarczy, że będą regularnie otrzymywać pensję na rachunek osobisty. Na depozyt mogą przelać od 1 tys. zł do aż 2 mln zł.

Na zysk w wysokości 0,4 proc. w skali roku mogą się nastawić klienci Idea Banku zakładający Lokatę NR 1 oraz Santander Consummer Banku wnioskujący o otwarcie Lokaty na Nowe Środki Online. W Idea Banku zainwestować można od 500 zł do 1 mln zł, zaś w Santanderze od 1 tys. zł do 400 tys. zł.

Lokata tradycyjna w Getin Banku pozwala zarobić 0,3 proc. w skali roku. Wystarczy być posiadaczem konta w tym banku i wpłacić na rachunek lokaty minimum 500 zł.

Warto sprawdzić: Oszczędzanie dla opornych. Przegląd gotowych planów

Na Lokacie Horyzont Zysku (przeznaczona na wpłaty nowych środków) w Banku Millennium otrzymać można 0,2 proc. w skali roku. Oszczędzający mogą na nią przelać od 1 tys. zł do 100 tys. zł. Saldo nowych środków bank wylicza na koniec dnia 19 listopada 2019 r.

Po 0,1 proc. w skali roku na swoich lokatach naliczają Credit Agricole, Alior Bank czy BNP Paribas. Jeszcze mniej – 0,07 proc. i 0,05 proc. w skali roku – płacą odpowiednio PlusBank i ING Bank Śląski. Na granicy zera są depozyty oferowane przez banki PKO BP, Inteligo, Pekao SA, mBank i Citi Handlowy.

Autopromocja
Panel dyskusyjny "Ach te magazyny"

Silniki boomu pracują pełną parą - rynek będzie rósł z uwagi na dalszy rozwój logistyki i e-commerce

OGLĄDAJ RELACJĘ