Nest Lokata Witaj oferowana jest wyłącznie nowym klientom otwierającym konto w Nest Banku. Na depozyt można wpłacić od 1 tys. zł do 10 tys. zł.

Nieco mniej, bo 1 proc. w skali roku, otrzymać mogą nowi klienci w mBanku. W tym przypadku również kwota inwestycji nie powinna przekraczać 10 tys. zł. Minimalna wpłata wynosi 500 zł.

Warto sprawdzić: Inwestycja w oświatę. 6 proc. i zaporowy próg wejścia

0,5 proc. w skali roku daje Bank Millennium. Na Lokacie mobilnej otwieranej za pomocą aplikacji na smartfonie pracować mogą środki od wysokości 500 zł do 10 tys. zł.

W Alior Banku za wypełnianie ankiety inwestycyjnej w oddziale banku dostać można 0,4 proc. w skali roku na tradycyjnej lokacie terminowej. Wpłaty na depozyt mogą zaczynać się już od 1 tys. zł. Bez innych ograniczeń.

Stali klienci Toyota Banku mogą zarobić 0,35 proc. w skali roku na Lokacie Plus. Wystarczy, że mają ROR, a na depozycie umieszczą powyżej 5 tys. zł. Getin Bank płaci 0,3 proc. w skali roku, ale za nowe środki. Zainwestować można od 500 zł do 300 tys. zł.

Warto sprawdzić: Hossa na rynku sztuki nie odpuszcza. Można nieźle zarobić

0,1 proc. w skali roku oferują BNP Paribas na Lokacie GoMobilnej i Santander Consummer Bank na Lokacie Online Nowe Środki. Kolejne banki: PlusBank czy ING Bank Śląski płacą 0,05 proc. w skali roku. Pozostali: Credit Agricole, Bank Ochrony Środowiska, Citi Handlowy, Pekao SA, PKO BP, Inteligo – 0,01 proc. w skali roku.

Autopromocja
Subskrybuj nielimitowany dostęp do wiedzy

Unikalna oferta

Tylko 5,90 zł/miesiąc


WYBIERAM