W pojawiających się w tej chwili w polskiej sieci filmowych miniformach, przyciągających uwagę fantastyczną grą i nieco kabaretową scenerią, gwiazda „Rancza” całkiem na poważnie przedstawia nam zagrożenia czy ryzyka szkód, na wypadek których można się zabezpieczyć poprzez kupno odpowiednio dobranej polisy w LINK4.

""

pieniadze.rp.pl

W codziennym życiu tych czyhających na nas szkód, jak się okazuje, jest całkiem sporo: kradzież auta, włamania, kradzieże w mieszkaniach, szkody spowodowane pogodą, nawet „występującym” w jednym ze spotów gradem żołędzi, które miotane wiatrem, podobnie jak gałęzie, mogą uszkodzić nasze auta. Kłopotliwe jest też zalanie domu, pół biedy, gdy własnego, gorzej, gdy mieszkania sąsiada z niższego piętra.

Długo można wyliczać te wszystkie szkody, o których się mawia, że Polak „mądry dopiero po nich” – a krótko mówiąc: nie ruszając się z fotela czy kanapy można w kilka minut zabezpieczyć się przed skutkami tych wszelkich nieszczęść. Na dodatek nie wychodząc z domu – co w obecnym czasie też jest bardzo istotne.

""

pieniadze.rp.pl

Bezpieczeństwo łączy się tu z oszczędnością – do 7 proc. za nabycie polisy komunikacyjnej przez internet i do 4,5 proc. przez telefon przy płatności BLIKIEM lub kartą.

Jeśli ubezpieczający samochód w LINK4 nie ma natury kierowcy wyścigowego i chce podreperować swój budżet, może też przystąpić do programu KASA WRACA. Otrzyma wówczas renomowaną nawigację NaviExpert na swojego smartfona, która na potrzeby LINK4 będzie sprawdzała sposób jazdy kierującego.

""

pieniadze.rp.pl

Jeśli się okaże, że jest to styl prowadzenia zgodny z przepisami prawa i regulaminem promocji  – właściciel polisy może dostać nagrodę w wysokości nawet do 30 proc. wpłaconej składki komunikacyjnej.

A jeśli ktoś ciągle odkłada decyzję o ubezpieczeniu na później, zasłaniając się przysłowiowym brakiem czasu – jak przekonuje Elżbieta Romanowska w jednym ze spotów – to z tego braku czasu wyhoduje sobie największego wroga, który ukarze go boleśnie i dotkliwie.

""

pieniadze.rp.pl

Wniosek może być tylko jeden: na bezpieczeństwie nie da się zaoszczędzić w ogóle, ale dbając o nie z LINK4, wygodnie, zdalnie, z domu – można zaoszczędzić naprawdę dużo.

www.link4.pl

""

pieniadze.rp.pl

Materiał Promocyjny