Jak działa konto oszczędnościowe?

Konto oszczędnościowe to produkt bankowy przeznaczony do oszczędzania pieniędzy. Dostęp do środków jest swobodny – ze środków można skorzystać w dowolnym momencie, gdyż nie obowiązuje wymóg wypłaty środków jedynie poprzez zamknięcie konta. Ze względu na fakt, że jest ono oprocentowane, pozwala na zarabianie na odsetkach od składek. Co jeszcze warto jest wiedzieć o koncie oszczędnościowym? Czy warto je otworzyć? W niniejszym artykule pojawią się odpowiedzi na te pytania.

Umowa przedwstępna – na co uważać?

Umowa przedwstępna – na czym polega? Na co zwrócić uwagę podczas podpisywania? Sprawdź wszystkie zagadnienia związane z tą umową.

Myślisz o inwestowaniu w nieruchomości? Zacznij od szkolenia!

Rynek nieruchomości na wynajem rozwija się bardzo dynamicznie. To ważna gałąź gospodarki, której wartość w naszym kraju szacuje się na poziomie ośmiu miliardów euro. Sprawia to, że wiele osób myśli o inwestowaniu w nieruchomości. Czy warto? Jak zwiększyć swoje szanse na rynku? Sprawdźmy!

Zabezpieczyć samochód na zimę

Dobre i kompleksowe ubezpieczenie samochodu to dobra inwestycja zwłaszcza zimą, kiedy trudne warunki pogodowe oznaczają większe ryzyko nie tylko kolizji.

Cztery kąty ubezpieczyć kompleksowo

Dobra polisa dla nieruchomości, która pokryje szeroko zdefiniowane ryzyka i zapewni dodatkowe usługi oznacza spokój i bezpieczeństwo właściciela.