5 tys. za zachorowanie dziecka na COVID-19

Advertisement
Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na koronawirusa możliwe jest dzięki NNW Dziecko w pakiecie LINK4 Mama. Ten zestaw ubezpieczeń skomponowany jest specjalnie z myślą o dzieciach i rodzicach.

Gdy w okresie ubezpieczenia twoje dziecko zachoruje na COVID-19 i  zdiagnozuje to lekarz, ubezpieczyciel wypłaci Ci 5 tysięcy złotych. Gdy będzie niezbędna hospitalizacja otrzymasz dodatkowo 100 złotych za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu do limitu 2 tysięcy złotych. Koronawirus to nie jedyna choroba, za którą pieniądze wypłaci LINK4 Mama. Podobnie rzecz ma się z sepsą, wstrząśnieniem mózgu czy pneumokokami. W przypadku tych chorób odszkodowanie wyniesie 1 tysiąc złotych.

Nie tylko koronawirus

Wszystko wchodzi w skład NNW dla dziecka w LINK4, które chroni nie tylko przedszkolu i szkole, ale też poza placówką. W tym również podczas pobytu w domu w czasie, wymuszonej przez epidemię, edukacji zdalnej. Warto o tym pamiętać zwłaszcza dlatego, że wszystkie statystki pokazują, że do 70 proc. wypadków wymagających interwencji lekarskiej dochodzi właśnie w domu. Są to wszelakie złamania, poparzenia i rany. W przypadku NNW rodzicie mają do wyboru cztery opcje cenowe i cztery sumy ubezpieczenia. Wahają się one od 15 do 100 tysięcy złotych. Koszt to od 42 do 220 złotych za cały rok ochrony.

Kontaktując się z LINK4 Mama warto zapytać konsultantów o pozostałe funkcjonalności tego pakietu. Są wśród nich możliwości opłacenia recepty dostarczenia do domu leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego, sfinansowanie korepetycji dla chorego dziecka, telefoniczny dostęp do lekarza pediatry o każdej porze dnia i nocy.  W przypadku LINK4 Mama nie trzeba kupować całego pakietu. Można wybrać tylko to, co faktycznie może się przypadać i tym samym nie wydawać pieniędzy na opcje, z których nigdy się nie skorzysta.

Pakiet LINK4 Mama można kupić bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie od zachorowania na dziecka na koronawirusa można kupić przez stronę www.link4mama.pl – gdzie dostępne są też ogólne warunki ubezpieczenia, a w nich informacje o limitach i wyłączeniach – oraz pod numerem telefonu 604 14 14 14, a także u agentów.

Tekst powstał we współpracy z LINK4 Mama

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Co robić, gdy sprawca wypadku uciekł, albo nie miał OC

Mieliśmy wypadek, a sprawca uciekł i nie został złapany albo nie miał polisy OC? ...

ceny OC 2018

Ceny OC mogą jeszcze spadać

Wojna cenowa jest dla ubezpieczycieli niebezpieczna, więc starają się jej uniknąć, konkurując ze sobą ...

Samochód kupiony z dopłatą trzeba będzie ubezpieczyć .

Ważny warunek otrzymania dopłaty do auta elektrycznego

Dopłaty do zakupu aut elektrycznych mają ruszyć już w tym kwartale. Aby je dostać, ...