Wydarzenia takie jak wesele czy ślub nie tylko są najpiękniejszym, ale często również jednym z najdroższych wydarzeń w życiu pary młodej. Nowożeńcy chcą, aby dni te były piękne i warte zapamiętania, a to wiąże się niestety z dość dużymi wydatkami. W jaki sposób więc sfinansować te imprezy? Skąd pożyczyć gotówkę na ślub i wesele? Rozwiązaniem jest korzystna pożyczka.

  1. Pożyczka polecanym sposobem na sfinansowanie wesela
  2. Gdzie znaleźć korzystne oferty?
  3. Jak otrzymać pożyczkę na wesele?
  4. O czym pamiętać, wybierając firmę pożyczkową?

Pożyczka polecanym sposobem na sfinansowanie wesela

Polecanym, a przy tym korzystnym sposobem na sfinansowanie wesela czy ślubu jest pożyczka gotówkowa. Pomoże opłacić fotografa, kamerzystę, suknię ślubną czy też wynajęcie sali. Ten rodzaj finansowania jest dość często wybierany przez pary młode, bowiem po ślubie, podczas którego zazwyczaj otrzymują one spore kwoty od gości, mogą z powodzeniem szybko spłacić pożyczone pieniądze. Gdyby jednak tak się nie wydarzyło, tzn. pożyczkobiorcy nie chcieliby od razu dokonać spłaty, to pożyczka umożliwia im wygodne spłacanie zobowiązania w wielu ratach. W zależności od indywidualnych warunków umowy, kredyt można spłacać zazwyczaj przez kilka-kilkanaście miesięcy, a niekiedy nawet jeszcze dłużej. Wielką zaletą pożyczek gotówkowych internetowych jest też szybka decyzyjność. Rozpatrzenie wniosku odbywa się nawet w ciągu kilkunastu minut od jego złożenia, w zależności od wnioskowanej kwoty oraz firmy pożyczkowej.

Gdzie znaleźć korzystne oferty?

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę, należy zdecydować się na konkretną firmę pożyczkową. W jaki sposób to zrobić? Zamiast wertować internet i po kolei wczytywać się w warunki oraz informacje na kolejnych stronach, lepiej skorzystać z profesjonalnych rankingów i porównywarek, takich jak dostępne na stronie https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-na-raty/. Narzędzia te pozwalają na szybkie i wygodne przeanalizowanie oraz porównanie różnych ofert, a następnie ewentualne wybranie jednej z nich. Dzięki temu można sprawdzić, jakie oprocentowanie albo wysokość prowizji proponuje dany pożyczkodawca przy konkretnej kwocie. Co istotne, korzystanie z takich rozwiązań jest niezobowiązujące. Nie ma potrzeby wnioskowania o pożyczkę po otrzymaniu ofert i porównaniu propozycji. Ze wspomnianych narzędzi można w prosty sposób skorzystać o każdej porze, bez wychodzenia domu. Jest to więc szczególnie polecane rozwiązanie dla osób, którym bardzo zależy na czasie, a jak wiadomo okres przed ślubem i weselem bywa bardzo aktywny. Poszukiwanie ofert w sieci poprzez kalkulatory i rankingi pożyczkowe umożliwia błyskawiczne znalezienie korzystnej oferty i zaoszczędzenie w ten sposób cennego czasu.

Jak otrzymać pożyczkę na wesele?

Wnioskowanie o pożyczkę jest proste i szybkie. Najpierw należy znaleźć odpowiednią firmę udzielającą tego rodzaju finansowania. Jak już wspomniano wcześniej, warto skorzystać w tym celu z profesjonalnych stron i rankingów. Po wybraniu pożyczkodawcy, wystarczy krok po kroku wypełnić wymagany przez niego wniosek. Jakie informacje trzeba podać? Zazwyczaj są to najważniejsze dane kontaktowe i adresowe, tj. imię, nazwisko, data urodzenia, adres, a także numer dowodu osobistego albo pesel. Ponadto pożyczkodawca zapewne zapyta o źródło dochodów. Konieczne jest też oczywiście wskazanie pożądanej kwoty oraz okresu spłacania pożyczki, czyli liczby rat. Większość pożyczkodawców internetowych wymaga potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy. W tym celu zazwyczaj albo wymaga skorzystania ze specjalnej aplikacji weryfikacyjnej, albo wykonanie przelewu weryfikacyjnego w niskiej kwocie. Po wysłaniu wniosku, następuje jego weryfikacja. W przypadku pożyczkodawców internetowych jest ona bardzo szybka, często jeszcze tego samego dnia (w dni robocze i w godzinach pracy) klient otrzymuje decyzję o przyznaniu, ewentualnie odmowie przyznania pożyczki. Pieniądze przelewane są jak najszybciej na podane przez wnioskodawcę konto.

O czym pamiętać, wybierając firmę pożyczkową?

Duża konkurencja na rynku finansowym powoduje, że niełatwo jest zdecydować się na konkretną firmę oraz dany produkt finansowy. Dlatego też przed wyborem pożyczki u konkretnego pożyczkodawcy, dobrze jest wziąć pod uwagę kilka elementów i starannie przeczytać umowę. Przede wszystkim istotne jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, wpływająca na wysokość rat kredytu. Ważna jest też prowizja oraz marża pobierane przez firmę. Należy też zwrócić uwagę na wszelkie dodatkowe opłaty oraz zobowiązania. Przed podpisaniem umowy, warto sprawdzić, czy np. pożyczkodawca nie przewiduje dodatkowych opłat za wcześniejsze spłacenie zobowiązania. Istotne jest też określenie, w jakim konkretnie dniu miesiąca należy dokonać przelewu, aby nie narazić się na koszty związane z przekroczeniem terminów.

Pożyczka gotówka ratalna to polecane rozwiązanie nie tylko dla osób poszukujących szybkiego sfinansowania wesela albo ślubu. Aby pożyczenie pieniędzy odbyło się sprawnie i profesjonalnie, warto wybrać rzetelną, godną zaufania firmę i dokładnie sprawdzić podpisywaną z nią umowę.

Materiał Promocyjny