Najlepsze lokaty na 1 miesiąc. Ranking [KWI 2019]

najlepsze lokaty na 1 miesiąc kwiecień 2019
najlepsze lokaty na 1 miesiąc kwiecień 2019
Fotorzepa, Marta Bogacz

Osoby dysponujące kwotą 5 tys. zł najwyżej oprocentowaną lokatę na jeden miesiąc znajdą w Banku Millennium.

Zarobić można 3 proc. w skali roku. Średni zysk, dla najlepszych lokat na ten okres w pozostałych bankach, to zaledwie 0,8 proc. w skali roku.

Bank Millennium oferuje klientom Lokatę Urodzinową. 3 proc. w skali roku zyskać mogą posiadacze ROR z dostępem do bankowości mobilnej obchodzący w okresie 30 dni od założenia lokaty urodziny . Na depozyt można przelać ograniczoną ilość środków – od 1 tys. zł do 10 tys. zł.

Na 2,7 proc. zysku w skali roku mogą liczyć osoby, które wybiorą ofertę Idea Banku. Lokata NR1 dostępna jest dla wszystkich, bez obowiązku spełniania dodatkowych warunków. Na lokatę wystarczy wpłacić od 500 zł do maksymalnie 1 mln zł.

Mobilny EnveloBank posiadaczom EnveloKonta niezmiennie gwarantuje 1,5 proc. w skali roku na Lokacie Envelomobilnej. Na depozyt przekazać można środki od kwoty 500 zł. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń w kwocie maksymalnej.

Właściciele rachunków z oferty PlusBanku, którzy dysponują dostępem do usługach bankowości elektronicznej czy mobilnej mogą założyć lokatę terminową z oprocentowaniem 1,4 proc. w skali roku. Na lokacie może znaleźć się minimum 1 tys. zł. Bank nie ogranicza maksymalnej wartości wpłat.

W Nest Banku wraz z kontem można założyć Nest Lokatę z zyskiem w wysokości 1,3 proc. w skali roku. Oszczędzający mogą wpłacić na depozyt od 1 tys. zł do 2 mln zł.

Na 1 proc. w skali roku na e-Lokacie liczyć mogą klienci Santander Bank Polska. Na depozycie znaleźć się mogą środki w minimalnej kwocie 1 tys. zł. Nie górnego progu wpłat. Wymagane jest za to posiadanie konta.

Eurobank płaci na lokatach jednomiesięcznych poniżej jednego procenta. Osoby użytkujące aplikację mobilną, na Lokacie terminowej zarobią 0,8 proc. w skali roku. Na start wpłacić można już 200 zł. Zainwestować można dowolną kwotę.

Obowiązkowe konto muszą mieć osoby chcące skorzystać z oferty lokat terminowych PKO i Inteligo zakładanych w iPKO lub IKO. Oprocentowanie depozytów wynosi 0,7 proc. w skali roku. Na lokaty można wnieść wkład o minimalnej wartości 1 tys. zł (bez ograniczeń w kwocie maksymalnej).

Bez ROR i żadnych dodatkowych warunków można założyć Standardową Lokatę w Getin Banku. Zysk po miesiącu oszczędzania to 0,65 proc. w skali roku. Na depozyt wystarczy wpłacić od 500 zł do 1 mln zł.

Mobilne lokaty w Pekao SA i Credit Agricole gwarantują zarobek rzędu 0,6 proc. w skali roku. Minimalne kwoty wpłat na oba depozyty wynoszą odpowiednio 500 zł i 1 tys. zł. Zarówno w jednym jak i drugim banku zainwestować można dowolną ilość środków.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Najlepsze lokaty bankowe na 3 miesiące [wrzesień 2018]

Najlepsze lokaty bankowe na trzy miesiące tylko w pakiecie z kontem. Wśród depozytów kwartalnych ...

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące

Aktualne zestawienie obowiązuje od 26 sierpnia do 1 września 2019 roku. Systematycznie, raz w ...

Płatności kartą za granicą można reklamować w Polsce

Transakcje nawet w egzotycznych krajach można reklamować w Polsce. I jest spora szansa na ...