Najlepsze lokaty półroczne. Ranking [LIS 2018]

najlepsze lokaty półroczne listopad 2018
najlepsze lokaty półroczne listopad 2018
Adobe Stock

Nowe promocje na lokatach półrocznych.

Pozycja lidera w zestawieniu dziesiątki najlepszych lokat z wkładem w kwocie 10 tys. zł zakładanych na okres sześciu miesięcy, od miesięcy utrzymywana przez Nest Bank, w dalszym ciągu jest niezagrożona. Bank jako jedyny gwarantuje 4 proc. zysku w skali roku.

O Nest Lokatę Witaj może zawnioskować każdy nowy klient Nest Banku. Aby cieszyć się wysokim zyskiem musi on spełnić kilka warunków: założyć rachunek osobisty (Nest Konto), zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie minimum 1 tys. zł lub minimum 6 tys. zł na rachunek firmowy BIZnest Konto oraz w przypadku klientów firmowych – realizować przelewy do US lub ZUS. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 tys. zł, maksymalna nie może przekraczać 10 tys. zł.

Czytaj także: Najlepsze lokaty kwartalne. Zysk do 4 proc. [LIS 2018]

Do 3 proc. zysku w pół roku osiągnąć można na Lokacie na Nowe Środki Plus w Idea Banku. Oferta dedykowana jest posiadaczom konta bankowego. Nowe środki bank wylicza na koniec dwudziestego dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek lokaty. Minimalna wymagana wpłata wynosi 500 zł, maksymalna – 1 mln zł.

W listopadowej edycji Promocji „2,65% na Lokacie Standard” w Toyota Banku zarobić można 2,65 proc. odsetek w skali roku (w poprzednich edycjach oprocentowanie wynosiło 2,75 proc.). Oferta kierowana jest do osób, które złożą wniosek o depozyt korzystając z usług bankowości elektronicznej. Depozyt należy zasilić środkami w minimalnej kwocie 2 tys. zł, maksymalnie do 30 tys. zł (suma pięciu lokat, jakie może założyć jeden klient).

W najświeższej promocji lokat w PlusBanku, na depozycie sześciomiesięcznym zakładanym poprzez system bankowości elektronicznej lub mobilnej, uzyskać można oprocentowanie na poziomie 2,6 proc. w skali roku. Na lokatę należy wpłacić minimum 1 tys. zł. Bank nie stawia ograniczeń w kwocie maksymalnej.

Na niższą pozycję w rankingu spadł Alior Bank z Lokatą online dla nowych klientów. Oprocentowanie depozytu wynosi 2,5 proc. w skali roku. Minimalny przelew środków na lokatę wynosi 1 tys. zł. Łączna suma promocyjnych depozytów nie może zaś przekraczać 200 tys. zł.

Czytaj także: Najlepsze lokaty roczne. Ranking [PAŹ 2018]

W ramach promocji na Lokacie Bonusowej w Santander Bank Polska zyskać można 2,2 proc. w skali roku. Wystarczy, że klient otwierający depozyt nie był wcześniej posiadaczem karty kredytowej z oferty Santandera. W okresie trwania promocji należy przyznaną kartą wykonać minimum dziesięć transakcji na dowolną kwotę. Na wykonanie operacji klient ma trzy miesiące (z dozwolonych transakcji wyeliminowane są przelewy z rachunku karty). Najniższa możliwa kwota wpłaty wynosi 1 tys. zł. Maksymalny wkład, to 100 tys. zł.

Aktywni posiadacze karty wydanej do konta bankowego w Banku Ochrony Środowiska mogą skorzystać z oferty EKOlokaty Zyskownej. Oprocentowanie depozytu wynosi 2 proc. w skali roku. Aby uruchomić lokatę należy na nią wpłacić nowe środki w kwocie od 1 tys. zł do 200 tys. zł.

Poniżej 2 proc. w skali roku gwarantuje Bank Millennium. Na Lokacie Horyzont Zysku zarobić można 1,8 proc. w skali roku. Warunkiem koniecznym pozwalającym na założenie depozytu jest posiadanie nowych środków w kwocie od 1 tys. zł do 100 tys. zł.

Na 1,7 proc. odsetek w skali roku liczyć mogą klienci banku Credit Agricole. Na Lokacie w Ofercie na nowe środki znaleźć musi się kwota rzędu 1 tys. zł – 100 tys. zł.

Zestawienie zamyka Getin Bank z e-Lokatą Tradycyjną. Bank oferuje stawkę oprocentowania na poziomie 1,65 proc. w skali roku. Na depozyt wystarczy wpłacić minimum 500 zł.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Gdzie szukać najlepszych lokat? 24 – 30 grudnia 2018 r.

Prezentujemy aktualną listę trzech najlepszych lokat standardowych zakładanych na okres 1, 3, 6, 12 ...

Przekroczenie limitu na karcie kredytowej. Klient może się uchronić przed przekroczeniem limitu karty kontrolując na bieżąco swój rachunek

Sam sumuj wydatki, żeby nie stracić karty kredytowej

Przekroczenie limitu na karcie kredytowej może być przyczyną rozwiązania umowy przez bank. W październiku ...

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 msc.

Regularnie analizujemy rynek lokat terminowych i tworzymy ranking najwyżej oprocentowanych depozytów zakładanych na okres ...