Maksymalna stawka oprocentowania na lokatach jednomiesięcznych może sięgnąć 3 proc. w skali roku. Tyle właśnie oferuje Bank Millennium na Lokacie Urodzinowej. Na zysk w wysokości 2,7 proc. mogą liczyć klienci Idea Banku decydujący się na założenie Lokaty NR1. Korzystając z oferty EnveloBanku – Lokaty EnveloMobilnej – można mieć na depozycie 1,5 proc. w skali roku.
Na lokatach kwartalnych maksymalne oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Taką propozycję dla swoich klientów mają Getin Bank na Lokacie Mobilnej, PlusBank na Lokacie na Start, Idea Bank na Lokacie Happy i Nest Bank na Nest Lokacie Witaj. 3,5 proc. zysku do zdeponowanego kapitału doliczone zostanie osobom, które założą Lokatę Bezkarną w BGŻOptima lub Lokate 3,5% w mBanku. 3 proc. w skali roku otrzymają klienci eurobanku wybierający spośród trzech depozytów: Lokaty na dobry początek, Lokaty na start internetowej czy Lokaty na start mobilnej.
Aktualna tabela oprocentowania lokat i kredytów w ROR
Najwyższy zysk na lokacie półrocznej wynosi 4 proc. w skali roku. Stawka dostępna jest na Nest Lokacie Witaj w Nest Banku. W Idea Banku na Lokacie NR1 zarobek wyniesie 2,8 proc. w skali roku. BGŻOptima za zdeponowane u niego środki na Lokacie Bezkompromisowej zapłaci 2,7 proc. w skali roku.
Maksymalne oprocentowanie na lokacie rocznej sięga 2,7 proc. w skali roku. Oferuje je Idea Bank na Lokacie NR1. Nest Bank na Lokacie Lojalnej gwarantuje 2,65 proc. w skali roku, natomiast na 2,5 proc. w skali roku mogą liczyć klienci Getin Banku decydujący się na otwarcie Lokaty na Nowe Środki na 12 miesięcy.
Zysk z lokat dwuletnich może sięgać nawet 2,75 proc. w skali roku. Oprocentowanie w tej wysokości obowiązuje na Nest Lokacie Lojalnej w Nest Banku. 2,7 proc. w skali roku na EKOlokacie na Lata zarobić można w Banku Ochrony Środowiska. Alior Bank na Lokacie Standardowej proponuje 2,3 proc. w skali roku.