Obsługa private także w sieci

Jesteśmy w stanie świadczyć codzienne usługi private bankingu w wirtualnym świecie równie skutecznie, jak „na żywo” – mówi Katarzyna Tomaszewska, dyrektor departamentu bankowości prywatnej i usług maklerskich w Banku Pekao S.A.

Ćwierć wieku obsługi klientów

Rynek private banking rozwija się w bardzo szybkim tempie. Ze względu na postępującą edukację ekonomiczną, dojrzałość rynku i sukcesje powiększa się liczba beneficjentów bankowości prywatnej.

Młody milioner wyzwaniem dla rynku

Rozwój technologii i nowych sposobów monetyzacji usług sprawia, że zamożni klienci banków to często bardzo młode osoby o zupełnie odmiennych oczekiwaniach.

Bankowość szyta na miarę

Bankowość prywatna to przede wszystkim odpowiednia relacja z klientem, indywidualne doradztwo oraz zaawansowane produkty i usługi finansowe.

Nasz majątek w rękach najlepszych ekspertów

Private banking, personal banking i wealth management w pewnych obszarach pokrywają się. Jednak pod wieloma względami stanowią odrębne usługi finansowe.

Cyfrowy dowód osobisty w banku nie zadziała. Są wyjątki

Rządową aplikacją mObywatel potwierdzającą tożsamość nie możemy posługiwać się w oddziałach banków, wyjątkiem są nieletni, którzy mogą legitymować się mLegitymacją, czy uchodźcy z Ukrainy.

Dowód traci ważność? Bank może zablokować konto

Na miesiąc, dwa, a nawet trzy przed upływem terminu ważności dowodu osobistego banki przypominają, że dokument trzeba wymienić. Jeśli tego nie zrobimy o czasie, to możemy mieć utrudniony dostęp do własnego rachunku.

Bankomat nieczynny. Nie zawsze awaria, przyczyny mogą być różne

Zdarza się, że urządzenia do wypłaty gotówki nie działają do odwołania. Dlaczego? Nie zawsze są zepsute. Czasami powody są zupełnie inne.

Jak ominąć kolejki w oddziale banku

Nie zawsze mamy czas stać w kolejce w oddziale w banku. Czasem można ją skutecznie ominąć. Jak? Wystarczy wcześniej umówić wizytę na konkretną godzinę.

Otwarta bankowość ułatwia życie. Jakie możliwości dają banki

Banki w coraz większym stopniu wykorzystują możliwości otwartej bankowości. BNP Paribas umożliwił podgląd rachunków z innych banków, Pekao uprościł proces kredytowy, a Santander poszerzył usługę o kolejny bank.

Co można w banku załatwić z paszportem, gdy nie mamy dowodu osobistego

Po utracie dowodu osobistego lub upływie terminu ważności klient może w oddziale identyfikować się ważnym paszportem, ale nie wszystkie sprawy załatwi z tym dokumentem.

UKNF: Nie panikujmy, gdy nie działa bankowość elektroniczna. Hakerzy tego chcą

Urząd KNF ostrzega, że napięta sytuacja geopolityczna stwarza ryzyko pojawienia się wzmożonej aktywności w polskiej cyberprzestrzeni osób próbujących zdestabilizować funkcjonowanie np. poszczególnych podmiotów sektora finansowego.

DNA mBanku to przedsiębiorcy i innowacyjność

Bezpieczeństwo rodziny i aktywów przedsiębiorców jest nadrzędną zasadą bankowości prywatnej mBanku.

W banku Citi Handlowy nawet 2500 zł na powitanie

Bank Handlowy w Warszawie ruszył z promocyjną ofertą dla nowych klientów Citigold „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce – oferta wiosenna”. Można dostać w dosyć prosty sposób 1500 zł, a spełniając jeden z dodatkowych warunków premia z banku powiększy się o dodatkowy 1000 zł.

Kiedy bank zdegraduje klienta VIP do niższej ligi

Sprawdzamy, co może być powodem „degradacji” klienta w PKO BP, Pekao SA, ING Bank Śląski, Santander i mBank.