Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 msc

Adobe Stock

Oto zestawienie najlepszych lokat terminowych aktualne na 11-17 marca 2019 roku. Przedstawiamy listę najwyżej oprocentowanych depozytów zakładanych na okres od 1 miesiąca do 2 lat.

Maksymalny zysk na lokatach jednomiesięcznych może wynieść 3 proc. w skali roku. Wystarczy założyć Lokatę Urodzinową w Banku Millennium. Na oprocentowanie w wysokości 2,7 proc. mogą liczyć klienci Idea Banku decydujący się na ofertę Lokaty NR1. Otwierając Lokatę EnveloMobilną w EnveloBanku (cyfrowa marka Banku Pocztowego) zarobić można 1,5 proc. w skali roku.

Na depozytach trzymiesięcznych maksymalna stawka oprocentowania wynosi 4 proc. w skali roku. Można ją osiągnąć zakładając Lokatę Happy w Idea Banku, Lokatę Mobilną w Getin Banku, Lokatę na Start w PlusBanku czy Nest Lokatę Witaj w Nest Banku. Na 3,5 proc. zysku liczyć mogą osoby wybierające Lokatę Bezkarną w BGŻOptima lub Lokate 3,5% w mBanku. O 0,5 pkt. proc. mniej – 3 proc. w skali roku – otrzymają ] klienci eurobanku. Do wyboru mają Lokatę na dobry początek, Lokatę na start internetową i na start mobilną.

W pół roku, podobnie jak i w kwartał, maksymalnie zyskać można do 4 proc. w skali roku. Tyle właśnie oferuje Nest Bank na Nest Lokacie Witaj. Idea Bank na Lokacie NR1 zapłaci 2,8 proc. w skali roku. W BGŻOptima, otwierając Lokatę Bezkompromisową i mając do dyspozycji minimum 50 tys. zł, zarobić można 2,7 proc. w skali roku.

Maksymalne oprocentowanie na lokacie dwunastomiesięcznej wynosi 2,8 proc. w skali roku. Taką ofertę ma Nest Bank na Lokacie Lojalnej. W Idea Banku na Lokacie NR1 środki pracują na stawce 2,7 proc. w skali roku. Na 2,5 proc. w skali roku liczyć zaś mogą klienci Getin Banku. Wystarczy że założą Lokatę na Nowe Środki na 12 miesięcy.

Najwyższe oprocentowanie oferowane na lokatach dwuletnich wynosi 2,85 proc. w skali roku. W tym przypadku również należałoby wybrać Nest Lokatę Lojalną od Nest Banku. 2,7 proc. w skali roku na EKOlokacie na Lata płaci oszczędzającym Bank Ochrony Środowiska. W Alior Banku na Lokacie Standardowej zarobić można 2,3 proc. w skali roku.

Nowa tabela oprocentowania depozytów obowiązuje w BGŻ BNP Paribas. Bank zmienił oprocentowanie 24 miesięcznej Lokaty Promocyjnej. Nowa stawka to 1,2 proc. w skali roku. Wcześniej bank wypłacał z tego produktu 1,5 proc. zysku w skali roku.

Aktualna tabela oprocentowania lokat i kredytów w ROR

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące

Bieżące zestawienie obowiązuje od 11 do 17 listopada 2019 roku. Regularnie obserwujemy zmiany w ...

Najlepsze lokaty na pół roku. Ranking [czerwiec 2019]

Idea Bank sukcesywnie zmniejsza wybór dostępnych lokat i obniża oprocentowanie wybranych produktów. W bieżącym ...

Wielki Brat patrzy na karty. To już inwigilacja, czy dla bezpieczeństwa?

Totalna inwigilacja? Bank ciągle sprawdza kto płaci kartą

Jak banki wykrywają „podejrzane” transakcje kartą płatniczą. Pytamy ING, PKO BP, BNP Paribas, Credit Agricole i ...