Maksymalny zysk na lokatach jednomiesięcznych może wynieść 3 proc. w skali roku. Wystarczy założyć Lokatę Urodzinową w Banku Millennium. Na oprocentowanie w wysokości 2,7 proc. mogą liczyć klienci Idea Banku decydujący się na ofertę Lokaty NR1. Otwierając Lokatę EnveloMobilną w EnveloBanku (cyfrowa marka Banku Pocztowego) zarobić można 1,5 proc. w skali roku.
Na depozytach trzymiesięcznych maksymalna stawka oprocentowania wynosi 4 proc. w skali roku. Można ją osiągnąć zakładając Lokatę Happy w Idea Banku, Lokatę Mobilną w Getin Banku, Lokatę na Start w PlusBanku czy Nest Lokatę Witaj w Nest Banku. Na 3,5 proc. zysku liczyć mogą osoby wybierające Lokatę Bezkarną w BGŻOptima lub Lokate 3,5% w mBanku. O 0,5 pkt. proc. mniej – 3 proc. w skali roku – otrzymają ] klienci eurobanku. Do wyboru mają Lokatę na dobry początek, Lokatę na start internetową i na start mobilną.
W pół roku, podobnie jak i w kwartał, maksymalnie zyskać można do 4 proc. w skali roku. Tyle właśnie oferuje Nest Bank na Nest Lokacie Witaj. Idea Bank na Lokacie NR1 zapłaci 2,8 proc. w skali roku. W BGŻOptima, otwierając Lokatę Bezkompromisową i mając do dyspozycji minimum 50 tys. zł, zarobić można 2,7 proc. w skali roku.
Maksymalne oprocentowanie na lokacie dwunastomiesięcznej wynosi 2,8 proc. w skali roku. Taką ofertę ma Nest Bank na Lokacie Lojalnej. W Idea Banku na Lokacie NR1 środki pracują na stawce 2,7 proc. w skali roku. Na 2,5 proc. w skali roku liczyć zaś mogą klienci Getin Banku. Wystarczy że założą Lokatę na Nowe Środki na 12 miesięcy.
Najwyższe oprocentowanie oferowane na lokatach dwuletnich wynosi 2,85 proc. w skali roku. W tym przypadku również należałoby wybrać Nest Lokatę Lojalną od Nest Banku. 2,7 proc. w skali roku na EKOlokacie na Lata płaci oszczędzającym Bank Ochrony Środowiska. W Alior Banku na Lokacie Standardowej zarobić można 2,3 proc. w skali roku.